top of page

Startujemy z usługą EKOBROSZURA

Co to takiego? Kochane firmy! Czytajcie uważnie nasz artykuł i porzućcie utarte przyzwyczajenia dla eko dobra naszego regionu. Ekobroszura, to reklamowa eko usługa, mająca o wiele potężniejszy zasięg oraz skuteczność niż marna ulotka.


Gdzie trafia Twoja ulotka i co tracisz?


Załóżmy, że chcesz przeprowadzić akcję promocyjną nowego produktu lub usługi. Zamawiasz 2000 ulotek, płacisz za projekt, kupujesz usługę dystrybucji na poczcie lub znajomy szwagra ją rozniesie (jeśli rozniesie). Wydałeś pewnie ok. 300-400 zł, zgadza się?

Czy wiesz do kogo dotarły Twoje ulotki (jeśli dotarły)? Czy to byli naprawdę Twoi potencjalni klienci, szczerze zainteresowani usługą? Jaki masz zwrot z tej inwestycji? A może, jak mówią badania, 78% ulotek wpadło do kosza prosto ze skrzynki, albo fruwa po osiedlu lub moczy się w kałużach? Tak... To te Twoje 400-500 zł...


A gdzie trafia EKOBROSZURA i co zyskujesz?

EKOBROSZURA to nasza innowacyjna usługa maksymalnie uproszczonej reklamy online. Przez utworzony profil reklamowy "EKOBROSZURA" tworzymy błyskawiczne promocje dla naszych klientów.


Jak to się ma do wyżej wspomnianych ulotek?


Inwestując powyższe 300-400 zł w naszą usługę masz pewność, że Twoja reklama dotrze do prawdziwie zainteresowanych, potencjalnych klientów w odpowiednim wieku, z właściwymi zainteresowaniami i ze ściśle określonego regionu.


Jaki będzie efekt?


Za wspomnianą kwotę dotrzesz do 30-50 tysięcy mieszkańców wybranego regionu. Twoja reklama wyświetli im się na smartfonach, w komputerach, tabletach, ulubionych portalach itp. Masz pewność że Twoją reklamę zobaczyło przykładowe 30-50 tys. osób, ile z nich było autentycznie zainteresowanych i podjęło kontakt z Tobą, jakie są komentarze dotyczące Twojej oferty i ilu odbiorców udostępniło tą informację dalej. Mało tego! Dzięki analizom poprawisz skuteczność. Brzmi dobrze? To teraz najważniejsze: nie wytwarzasz kilogramów śmieci fruwających po osiedlach!


W pakiecie EKOBROSZURA otrzymujesz przygotowanie materiałów graficznych, optymalizację kampanii pod potencjalnego klienta, bieżące informacje o skuteczności, grafiki oraz w razie potrzeby - szybką, prostą stronę internetową (24h) zbierającą kontakty.


Obawiasz się, że naszej usługi nie zobaczą osoby starsze? Nie wierz stereotypom. Mamy na to sposoby. Porozmawiajmy o EKOBROSZURA!Comments


bottom of page